از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

پیچ MDF ام دی اف سایز70×4

وضعیت موجود
قیمت 0 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

پیچ کابینتی چهارسو

پیچ کابینتی چهارسو از آلیاژ فولاد ساخته شده است که نسبت به دیگر پیچ ها و یا میخ از استحکام و دوام بالایی برخوردار می باشد. یکی از مزیت های این مدل پیچ کابینتی چهارسو نسبت به میخ آن است که می توان آن را با پیچ گوشتی چهارسو باز و بسته نمود و به راحتی از سوراخ بیرون آورد. پیچ کابینتی چهارسو از پرکاربردترین نوع پیچ در صنایع ساخت کابینت و کمد، نصب ریل، ساخت وسایل چوبی، مبلمان و لوازم اداری، قفسه ها و... می باشد. در ادامه با مشخصات فنی پیچ ام دی اف مشکی آشنا خواهید شد.

مشخصات فنی پیچ ام دی اف مشکی

پیچ ام دی اف مشکی از جمله پرکاربردترین انواع پیچ در صنایع چوب و ساخت و ساز به وسیله MDF می باشد که در طول های مختلف تولید و طراحی می شود. به طور کلی این مدل پیچ ام دی اف مشکی دارای مشخصات فنی به شرح زیر می باشد

•طول پیچ: 1/6 الی7 سانتی متر
•جنس: فولاد
•مخصوص نصب اتصالات کابینت، کمد، نصب ریل و...
•مقاوم نسبت به فشار
•قابل باز و بسته شدن توسط سری چهارسو

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

ام دی اف دارای ارزش اقتصادی برای افراد معمولی است زیرا ارزانتر و ارزانتر است بنابراین، آنها در دسترس همه برای خرید هستند
ام دی اف موجب صرفه جویی درختان به عنوان فرایند بازیافت است
هر رنگی که در آن چوب برای رنگ آمیزی رنگ های مختلف طول می کشد، آسان است
ام دی اف گره یا گره ندارد که سطح صاف را مختل می کند
ام دی اف مقاوم به برخی حشرات است زیرا برخی از مواد شیمیایی برای پردازش ام دی اف استفاده می شود
آن را می توان رنگ آمیزی یا رنگ آمیزی و به نظر می رسد درست همان چوب واقعی است بنابراین، می تواند مکان مبلمان چوبی را جایگزین کند
نمایش در ام دی اف ساده تر از چوب است
برای تهیه ام دی اف یک شبیه به ونیر های واقعی چوب، لمیناتور به راحتی می تواند به آن متصل شود
ام دی اف جامد، متراکم، صاف و سفت انتخاب خوبی است به جای چوب
ام دی اف دانه ای ندارد زیرا این یک محصول طبیعی نیست، آن آسان است که برش داده شود، بدون آسیباندن متورم شود
این کاراکتر ماشینکاری عالی برای تراکم مناسب آن است

هنگامی که بحث در مورد بهترین پیچ برای تخته خرده چوب و ام دی افمی آید، بسیاری از جنبه های حیاتی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. پیچ برای ام دی افو تخته خرده چوب تعدادی از برنامه های مختلف و می تواند انواع chipboards را بست. اگر شما مجبور به پیچ کردن تخته
خرده چوب، پس لازم است که شما با دقت انجام دهید.
بهترین پیچ برای ام دی افو تخته خرده چوب

در این مقاله، شما برخی از جزئیات حیاتی در مورد چگونگی استفاده از این پیچ ها و اهداف خاص خود را یاد خواهند گرفت. علاوه بر این، شما را در مورد بهترین پیچ برای ام دی افو تخته خرده چوب هدایت می شود.

ویژگی های تخته خرده چوب و MDF

برخی از ویژگی های هیجان انگیز و مهم تخته خرده چوب و ام دی افکه شما باید بدانید وجود دارد. یکی از ویژگی های اصلی تخته خرده چوب این واقعیت است که دارای استحکام کششی بالا است و به راحتی سوراخ های سوراخ و پیچ را در آن آسان است. همچنین در طول حفاری شکسته و شکسته نمی شود. نه تنها گزینه های گوناگون سطوح و ابعاد را ارائه می دهد، بلکه توسط مقامات ساختمانی متعددی نیز تایید شده است. علاوه بر این، آن عمر طولانی
دارد.
در واقع، تخته خرده چوب مقرون به صرفه، متراکم تر و یکنواخت تر از چوب سنتی است. و این می تواند به عنوان یک جایگزین برای تخته سه لا و چوب معمولی زمانی که هزینه مهم ترین عامل است استفاده می شود. اما، ظاهر تخته خرده چوب را می توان به طور قابل توجهی از طریق نقاشی و یا با استفاده از روکش های چوبی بهبود یافته است. اگر چه از چوب سنتی چگال تر است، این سبک ترین و ضعیف ترین نوع تخته فیبر است.

اشکال عمده تخته خرده چوب این است که آن را مستعد گسترش و تغییر رنگ با توجه به رطوبت، به ویژه هنگامی که آن را با رنگ پوشش داده نشده است. به همین دلیل است که آن را به ندرت در خارج از منزل یا در مکان هایی با سطوح بالای رطوبت استفاده می شود. با این حال، مزایای اصلی استفاده از تخته خرده چوب روی تخته سه لا این واقعیت است که بسیار پایدار، مقرون به صرفه و راحت تر استفاده می شود.
مقررات مربوط به پیچ

به منظور استفاده مناسب، چوب پیچ چوب باید شرایط خاص یا شرایط خاصی را برآورده کند. در مورد انتخاب مواد، ممکن است شامل فولاد کربنی، برنج و فولاد ضد زنگ باشد. قطر باید بین ۳ تا ۶ میلیمتر باشد در حالی که طول آن باید بین ۱۲ تا ۲۰۰ میلی متر باشد.
انواع مختلفی از سبک های سر انتخاب شده است که در مورد انتخاب پیچ های تخته خرده چوب وجود دارد. به عنوان مثال، شما می توانید از دو طرفه مسطح، سر تخت دو طرفه، سر بیضی و سر و گردن انتخاب کنید. سرهای محبوب تر هستند. و اندازه های محبوب ۸ یا ۱۰ است. تا آنجا که به سطح مربوط می شود، تعدادی از گزینه های موجود مانند سفید، نیکل، اکسید سیاه، پوشش روی زین، واکس و غیره وجود دارد.

علاوه بر این، الزامات خاص دیگری نیز وجود دارد که باید برای اطمینان از کارآیی مؤثر تخته های چوب و یا ام دی افمورد نیاز قرار گیرد. همه اینها به خواسته ها و نیازهای خاص کاربر می پردازد و چه نوع تخته خرده چوب با آن برخورد می کند.

دانستن اینکه چگونه به درستی استفاده از پیچ ها، برای دستیابی به نتایج مورد نظر بسیار مهم است. با پیروی از دستورالعمل های توصیه شده در زیر، شما مطمئن شوید که هیئت مدیره ذرات قوی و همچنین پایدار است. همچنین این دستورالعمل ها شما را قادر می سازد تا ایمنی خود را نیز تضمین کنید.
پیچ های پیشنهادی برای تخته خرده چوب و MDF
هنگامی که شما به دنبال خرید بهترین پیچ برای ام دی افیا تخته خرده چوب، یکی از بهترین گزینه های پیچ و مهره است. آنها دندان های جلو دارند که آنها را قادر می سازد تا راحت به انواع مواد مختلف بروند. این پیچ ها در ابعاد گسترده ای از جمله # ۸×۱-۱ / ۴in، # ۱۰x3in، # ۸×۲-۱ / ۲in، و غیره استفاده می شود. پیچ های اسپککس با استفاده از تکنولوژی تولید می شوند که پیچ را سریعتر رانده و امکان تقسیم در چوب را کاهش می دهد.

گزینه بعدی توصیه می شود پیچ ​​های گروه هیلمن است. این پیچ ها را می توان برای انواع کارهای چوبی استفاده کرد. آنها از فلز ساخته شده و دارای سبک سر فیلیپس هستند. و در دسترس هستند در انواع مختلف از اندازه و طرح ها، از جمله هیلمن گروه ۳/۸ در ۳ در. خارجی پیچ گوشتی هگز سینه سر، گروه هیلمن M8-1.25 * 30 میلی متر. پیچ های دو شاخه داخلی دو طرفه، گروه هیلمن ۱/۴ در. -۲۰ x 1-1 / 4 in. Phillips Screw پیچ و مهره ماشین، و بسیاری دیگر.

چگونه می توان استفاده از پیچ چوب پیچ ذرات؟

در اینجا برخی از دستورالعمل های مهم در مورد چگونگی استفاده از پیچ برای ام دی افو تخته خرده چوب:
سوراخ های دقیق مته: شما باید اطمینان حاصل کنید که حفره هایی که در حال حفاری هستند، ۸۵ درصد قطر صفحات چوب ذرات را تشکیل می دهند. برای جلوگیری از نقض این محدودیت، مراقب باشید.
سوراخ های حفاری کمی عمیق تر از عمق پیچ: شما باید اطمینان حاصل کنید که سوراخ های شما مته کمی عمیق تر از پیچ است. به عنوان مثال، سوراخ ها باید به حدود ۱ میلی متر عمیق تر از عمق پیچ حفره شود. این امر به اطمینان از قدرت و ثبات کمک می کند.