از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

فرز انگشتی ۸

وضعیت موجود
قیمت 85000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

فرز انگشتی الماس ابزاری برای فرز کاری سطوح خارجی توسط دستگاه های اتوماتیک CNC میباشد. فرز انگشتی در انواع فرز انگشتی کارباید سر کروی، فرز انگشتی کارباید سر تخت، فرز انگشتی کارباید طول بلند، فرز انگشتی کارباید خشن تراش، فرز انگشتی کارباید ظریف تراش و فرز انگشتی کارباید الماس موجود می باشد. فرز انگشتی الماسه در سایز های بزرگ و اندازه های ریز موجود می باشد.

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

انواع فرز انگشتی الماسه در چند دسته مختلف خلاصه می گردد. فرز انگشتی ها دارای شیار ها با تعداد مختلف می باشند که برای کاربرد های خاص می باشند. زیرا هر چه تعداد شیار بیشتر شود تاثیر مستقیم بر سرعت کارکرد فرز و ظرافت تراش آن دارد. مانند: فرز انگشتی دوشیار، فرز انگشتی سه شیار، فرز انگشتی چهار شیار، فرز انگشتی شش شیار. در بعضی مواقع به شیار های فرز انگشتی، پر نیز می گویند. مانند فرزا نگشتی دو پر.
نکته قابل توجه در انتخاب فرز انگشتی الماسه، برخورداری از کیفیت و استحکام بالای فرز می باشد. زیرا فرز های انگشتی وقتی به صورت سرعت بالا در حال برش کاری سطح قطعه می باشد، به استحکام بالایی برای افزایش سرعت نیاز دارد که کیفیت فرز آن را فراهم می نماید. فرز انگشتی الماس به فرز هایی گفته می شود که آلیاژ ساخت آن ها از تنگستن کارباید ساخته شده است. برخی از فرز های انگشتی برای کاهش قیمت فرز انگشتی، فقط قست سر فرز را از جنس تنگستن کارباید می سازند. اما بعضی از فرز های موجود در بازار کاملا از جنس تنگستن کارباید می باشند که هم قست دنباله و هم قسمت سر فرز از جنس تنگستن کارباید می باشد.
فرز انگشتی به نام های مختلفی نامیده و شناخته می شود. همچون فرز الماسه، مته فرز انگشتی، مته فرز، مته انگشتی، فرز تنگستن کارباید و فرز انگشتی ماشینی.